Powrót do: Japan style

Atrakcje pięknej Francji, moda i nie tylko


Coraz więcej turystów decyduje się na kilkudniowy wyjazd do Francji i nie w tym dziwnego, gdyż jest to przepiękne miejsce, które zachwyca licznymi atrakcjami, dlatego warto się tam udać chociaż jeden raz w życiu. Wycieczka po Paryżu przeżywana jest najlepiej, kiedy zdecydujemy się na zwiedzanie pieszo, ponieważ z wielką dokładnością zdołamy obejrzeć więcej, niż ujrzelibyśmy przemieszczając się z różnych miejsc autobusami czy kolejkami.

Zwiedzanie Wersalu

Bez kolejki zdołamy wejść do Wersalu. Zwiedzimy tam pałac z pomocą audio przewodnika. W tym cudnym miejscu zwiedzić można rezydencję francuskiego króla Słońce. Miejsce to jest położone zaledwie 30 minut jazdy pociągiem od samego centrum Paryża, więc pieszo śmiało możemy się przejść. Bilet do tej atrakcji obejmuje cały dzień, więc wycieczki do Francji śmiało może odbyć się spokojnym tempem, aby niczego ciekawego nie przegapić.

openfrancetour_tlo

Popularny punkt wycieczki - Wieża Eiffla

Warto również zwiedzić Wieżę Eiffla. Jeśli zatem zdecydujemy się ją obejrzeć z każdego punktu widzenia, warto jest wcześniej tę podróż zaplanować, gdyż jak każdy doskonale wie, Paryż jest zwykle oblężony przez turystów. Dodatkowym udogodnieniem jest zakup biletów przez Internet, z czego wiele osób chętnie korzysta. Wycieczka po Paryżu będzie udana, gdy wejdziemy na samą górę tej pięknej wierzy. Widok jaki zobaczymy z pewnością pozostanie w naszej pamięci do końca życia.

Nie możemy również zapomnieć o pięknym Luwrze, w którego zbiorze znajdują się wspaniałe dzieła sztuki. Jeśli wybieramy się na taką wycieczkę z dziećmi warto zafundować im pobyt w paryskim Disneylandzie, który jest europejskim królestwem bajecznej magii i z pewnością oczaruje każdego malucha. Dostarczy im niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

Czym jechać do Francji

Transport w to bajkowe miejsce warto zarezerwować razem z biletem wstępu, co pozwoli zaoszczędzić nam mnóstwo czasu, który będziemy mogli zagospodarować na zwiedzanie innych atrakcji. Jestem pewna, że wycieczka do Francji zauroczy każdego i z pewnością zechcemy wrócić w to miejsce nie jeden raz w swoim życiu.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.