Powrót do: Japan style

Szafki pracownicze niezbędne w zakładzie pracy


Posiadanie szafki pracowniczej to normalny element zatrudnienia w każdej dużej firmie, fabryce, magazynie i praktycznie każdym miejscu, gdzie od pracowników wymagane jest pozostawienie rzeczy osobistych oraz, co najważniejsze, zmiana odzieży i obuwia prywatnego na robocze.

Wyposażenie pomieszczeń gospodarczo-socjalnych

Szafki stanowią główny element wyposażenia pomieszczeń gospodarczo-socjalnych, przeznaczonych do użytku i wyłączności pracowników. Odpowiednie urządzenie przestrzeni socjalnej, z uwzględnienie najbardziej zróżnicowanych potrzeb, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy czy też nauki, a co za tym idzie, przekłada się na osiągane wyniki.

Szafki do przedmiotów osobistych

Szafki ze względu na swoją konstrukcję, umożliwiają wygodne przechowywanie przedmiotów osobistego użytku, a także odzieży wierzchniej, jak kurtki czy płaszcze, które zazwyczaj zajmują dużo miejsca i nastręczają w ten sposób nieco problemów. Drzwi w większości przypadków są jednoskrzydłowe, chyba, że szafka jest naprawdę sporych rozmiarów, wówczas zazwyczaj stosuje się rozwiązania dwuskrzydłowe. Szafki pracownicze wykonane są z metalu.

Zapewnia to trwałość użytkowania, a tym samym bezpieczeństwo przechowywanej zawartości. Metalowe wykonanie szafek gwarantuje także łatwość utrzymania czystości. Innym tworzywem używanym do produkcji szafek pracowniczych są płyty meblowe, które również bardzo łatwo i wygodnie utrzymać w czystości, a ponadto, dzięki szerokiemu wyborowi wzorów, można bardzo estetycznie wkomponować w docelowe pomieszczenie.

Źródło: www.szafy-sejfy.pl/category/szafki-ubraniowe
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.