Powrót do: Inna odzież

Praktyczne i funkcjonlane komody do sypialni - Efektowny design


W sypialni miejsce królewskie zajmuje bezapelacyjnie łóżko. Jednak, choć zazwyczaj gra ono pierwsze skrzypce, nie jest jedynym meblem w tym pomieszczeniu. Nie sposób sobie wyobrazić sypialnię bez jakiejkolwiek komody. Z prostego powodu, gdzie mielibyśmy trzymać chociażby bieliznę? Komody to najwygodniejszy sposób przechowywania rzeczy, które potrzebujemy mieć pod ręką.

Funkcjonalne komody do sypialni

Są bardzo przestronne a nie zajmują specjalnie dużo miejsca. Komody charakteryzują się niebywałą funkcjonalnością, ważne jest jednak, aby zwrócić uwagę na ich pojemność. Nie zawsze idzie ona w parze z wielkością komody.

Nie oznacza to więc, że im większa komoda, to mamy gwarancję większej powierzchni przechowywania. Dlatego wyboru komód należy dokonać z głową i racjonalnym podejściem do tematu. Przed zakupem komody dobrze jest ocenić przestronność pomieszczenia.

komoda_do_sypialni

Styl prowansalski komody

Odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiej komody szukamy, czy potrzebujemy jeden mebel czy może więcej sztuk. Komody są różne, od bardzo klasycznych modeli, takich jak seria Vero do 3 czy MDK po całkiem współczesne serie Bryza, LUX, TOP MIX.

Ostatnimi czasy zainteresowaniem cieszą się także komody wzorowane stylem prowansalskim, gdzie znaleźć możemy białe drewno malowane ręcznie. Przykładem takich komód jest seria Popard która łączy w sobie funkcjonalność oraz niebywale cieszy oko.

Klasyczne komody do sypialni

Oprócz klasycznych komód w sypialni często decydujemy się także na toaletki, które uwielbiają chyba wszystkie panie. Wysuwana szuflada, w której można przechowywać kosmetyki oraz eleganckie lustro, to coś, co musi mieć każda kobieta. W tą konwencję doskonale wpisuje się model 1102, który występuje w trzech różnych kolorach, co pozwoli doskonale dopasować go do każdego wnętrza.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.