Powrót do: Sukienki japan style

Sukienki japan style


Muszę przyznać, że bardzo miło się ostatnio zaskoczyłem jeśli chodzi o sukienki japan style! Po prostu rewelacja! Wiedziałam, że są to znakomite rzeczy - głównie dla tego, że są znakomite :P Cała rzecz polega jednak na tym, że udało mi się odnaleźć sukienki japan style, które swym krojem po prostu rzucają na kolana. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak wykonanymi sukienkami.

Moda na wysokim poziomie

Ciężko jednoznacznie powiedzieć co mnie tak urzekło - przede wszystkim "fikuśny" krój, który nadaje sukienkom nieco wyzywającego wyglądu  wyglądu, który jednocześnie posiada znamiona elegancji, prestiżu, pewnej dozy niedostępności. Z drugiej jednak strony, jak wspomniałam, jest to styl, który na pewno robi wrażenie na facetach. Chyba nie ma osoby, która jeśli zauważy tę sukienkę (a większość zauważa) to przejdzie obojętnie. Po prostu obecna kolekcja jest tak stworzona, że zwraca na siebie uwagę.

japan_style

Japoński styl ubierania

W zasadzie zawsze sukienki japan style uważałam za takie, które swym krojem nie mogą pozostać obojętne nawet dla kogoś, kto kompletnie się na tym nie zna. Obecna kolekcja jak wspomniałam rzuca jednak na kolana. Poza fascynującym wyglądem, licznymi wciąciami, marszczeniami i szczyptą ekstrawagancji sukienki japan style zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości materiału.

Co prawda jeszcze nie prałam swojej sukienki, jednak nie mam większej obawy przed tą czynnością. Wszystko wygląda naprawdę solidnie i nie przewiduję jakiś większych problemów. Oby tak dalej, japan style, oby tak dalej!
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Bluzy japan style (2011-09-16)
Buty japan style (2011-09-07)
Moda Japońska zaskakuje! (2011-09-19)

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.