Powrót do: Japan style

Metoda akrylowa sposobem na piękne paznokcie


Zawsze miałam słabe i łamliwe paznokcie. Może dlatego zwykle obcinałam je bardzo krótko. Gdy tylko próbowałam je zapuścić, łamały się z byle powodu i paskudnie się rozdwajały. Wstydziłam się swoich rąk i w efekcie kompleksu paskudnych paznokci przestałam nawet chodzić na randki. 

Pewnego dnia przyjaciółka chciała zabrać mnie do klubu na Walentynki. Oczywiście zaczęłam się wykręcać, wymyślając dziwne powody, aby nie iść. Słuchała mnie przez chwilę i w końcu przerwała stwierdzając, że zmyślam. Męczyła mnie tak długo pytaniami, aż w końcu zdradziłam prawdziwy powód braku chęci do imprez. Ona roześmiała się i spytała, czy nigdy nie słyszałam o sposobach na piękne paznokcie. Zaproponowała, ze zdradzi mi tajemnicę jej paznokci.

Akcesoria do manicure, pedicure

Przyjaciółka pokazała mi w swoim salonie  szeroką gamę produktów do stylizacji paznokci metodą akrylową. Metoda akrylowa polega na stylizacji paznokcia specjalnym proszkiem, który podczas utwardzania pozwala go dowolnie modelować, nadawać mu wybraną długość, co przekłada się na uzyskanie wybranego przez siebie kształtu paznokcia.

Proszek ten sprawia, że paznokcie stają się trwałe oraz odporne na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Paznokcie akrylowe są zadbane i eleganckie paznokcie nawet do trzech tygodni. Byłam kompletnie zaskoczona.

Przejrzałam zestaw a przyjaciółka dokładnie mi o wszystkich akcesoriach opowiadała. Do manicure, pedicure metodą akrylową wykorzystała:  akryle do paznokci, primery, odtłuszczacze,pilniki, pędzelki, cążki, nożyczki, płyny odkażające, frezarki i frezy oraz wiele brokatów i naklejek do ozdabiania paznokci.

Metoda akrylowa to nowa Ty!

Paznokcie akrylowe wyglądały lekko i delikatnie! Przyjaciółka zaprezentowała mi wiele akcesoriów do manicure pedicure metodą akrylową. Były tam produkty potrzebne do stylizacji metodą akrylową renomowanych marek od płynów akrylowych, przez proszki akrylowe (w wielu kolorach), pigmenty i płyny koloryzujące oraz modelujące, aż po nowatorskie akrylożele i gotowe zestawy do stylizacji metodą akrylową wraz z potrzebnymi akcesoriami.

Wszystko to sprawiło, że zrozumiałam, że  mam możliwość dbania o paznokcie zgodnie ze swoja wizją. Zaletą obejrzanych produktów była niewątpliwie jakość oraz konkurencyjne ceny, ale także wytworzenie ich z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Gdzie znajdę najlepsze akcesoria do manicure i pedicure?
Jestem zachwycona, bo wszystko, czego musiałam dowiedzieć się znalazłam na https://trena.pl/295-paznokcie
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.