Powrót do: Japan style

Taxi w brzegu


Jeżeli poszukujesz wygodnego transportu niemal na każdą okazję, na terenie Brzegu, Oławy, okolic, a nawet na dalszą podróż, warto zwrócić uwagę na firmę Olavia taxi w Brzegu. Uprzejmi kierowcy bezpiecznie zawiozą pod wskazane  adresy Ciebie, Twoją rodzinę, znajomych, nie wyłączając ulubionego zwierzątka, jeżeli je posiadasz. Taxi w Brzegu działa bez zarzutu, oferując liczne udogodnienia dla swoich klientów(promocje, konkursy) i proponując korzystne warunki cenowe adekwatnie do ich możliwości finansowych. 

taxi_w_brzegu

Sprawny i łatwy sposób zamawiania Taxi w Brzegu

Olavia taxi umożliwia korzystanie z bardzo przystępnej w obsłudze aplikacji, dzięki której zamówienie transportu jest realizowane ekspresowo i precyzyjnie. Ściągnięcie funkcji na telefon odbywa się na drodze jednego kliknięcia. Pracownicy firmy działają profesjonalnie i umożliwiają klientom czerpanie pełnej satysfakcji z oferowanych usług.

Zakres oferty taxi w Brzegu

  • Transport osób - nieograniczony lokalnie
  • Przewóz paczek kurierskich na terenie Oławy, Brzegu oraz okolic
  • Dostarczenie dokumentów pod wskazane adresy
  • Dowóz zakupów
  • Obsługa imprez firmowych i rodzinnych poprzez rozwiezienie wszystkich gości
  • Transport dzieci do szkół
  • Pomoc w przypadku różnego rodzaju awarii, jeżeli jest tylko możliwa i leży w kompetencjach firmy

Dlaczego warto zostać stałym klientem Olavia Taxi

Firma proponuje dla stałych klientów specjalny program bonusowy Vipcard. Umożliwia on gromadzenie punktów lojalnościowych, dzięki którym generowane są przejazdy gratis - za każde pięć punktów(1 pkt. = 1 kurs) - jedna darmowa trasa. Klient vipowski swobodnie korzysta z wszelkich bonusów, w postaci kuponów i zniżek na różnego rodzaju usługi w okolicy. Warto być na bieżąco z wszelkimi propozycjami firmy, które śledzić można na jej koncie Facebook. 

Więcej tutaj: http://taxi-brzeg.pl
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.