Powrót do: Bluzy japan style

Bluzy japan style


Bluzy w stylu japan style

Świetną sprawą są bluzy japan style. Dzięki tego rodzaju bluzom ponownie zaczęłam ubierać się w tego typu rzeczy. Ostatnimi czasy przesunęłam swój gust japan style w kierunku bardziej kobiecych ubrań. Chodzi mianowicie o sukienki, różnego typu chusty, topy.

Generalnie nie w głowie mojej były bluzy. Kiedyś, dawno, oj dawno temu... chodziłam jeszcze w standardowych bluzach - czasem nawet męskich. Później zdecydowanie mi się odwidziało, zaczęłam nosić bardziej kobieca odzież, aż w końcu natrafiłam na japan style. Przyznam szczerze, że do tej pory nie interesowały mnie bluzy - jednak jak wspomniałam ostatnio miło się zaskoczyłam

japan_style_odziez_meska

W tym wypadku męska bluza, koszula japan style

Gdzie kupić bluzy japan style

W ostatnim artykule pisałam o tym, że ostatnie sukienki na jakie trafiłam w japan style sklep wręcz mnie zaszokowały - i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kilka dni temu po raz kolejny przeglądałam mój ulubiony sklep internetowy z tego typu odzieżą.

I co się okazało? Że mieli dostawę świetnych bluz, które wręcz na bluzy nie wyglądają. Mają charakterystyczny krój, taki można powiedzieć "bluzowy", a jednocześnie zachowują bardzo kobiecy charakter i pozostają nadal w stylu japan style.

Bluzy dla dziewczyny

To doskonała wiadomość dla kobiet, które lubią ubierać się zarówno kobieco, jak i bardziej chłopięco. Przede wszystkim tego typu ubiór jest mocno wygodny, dzięki czemu możemy tego typu bluzy japan style stosować niemal w każdych warunkach. Nie nadają się one na poważne wyjścia wieczorowe, ale doskonale spełnią swe zadanie podczas spotkań z przyjaciółmi lub rodziną.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Sukienki japan style (2011-09-08)
Buty japan style (2011-09-07)
Moda Japońska zaskakuje! (2011-09-19)

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.