Powrót do: Inna odzież

W jakich sytuacjach stawiamy na tuniki


Są takie kobiety, które je kochają, a są takie które nienawidzą - mowa tu u tunikach. Krojem często przypomina sukienkę, ale jest to nic innego jak długa bluzka. Często decydujemy się ją nosić ze spodniami czy legginsami.

Czy tunika pasuje wszystkim?

Z tego typu powinny zrezygnować przede wszystkim niskie kobiety - model ten obciąży sylwetkę jak i zaburzy jej proporcje. Okazuje się jednak, że również dla wysokich pań tunika nie jest ideałem. Przede wszystkim, świetnie nada się ona dla kobiet bardziej puszystych, pięknie wysmukli sylwetkę i doda jej lekkości. Pamiętaj, że zasada noszenia obszerniejszej bluzki jest taka, że dół powinien być dopasowany.

Co do tuniki

Najczęstszym wyborem jakie zauważamy na ulicach to połączenie tuniki z jeansami, wydaje się to chyba jedne z prostszych wyborów, ale zarazem najwygodniejszych. Jeśli jednak zdecydujemy się na odpowiednio długi fason, możemy również nosić tunikę jak sukienkę. Dzięki temu podkreślimy świetne nogi, dlatego jest to propozycja głownie dla pań o zgrabnych łydkach.

Tunika jest takim elementem naszej garderoby, który możemy nosić zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Przy dobrym zestawieniu możemy zdecydować się na nią również na romantyczną randkę we dwoję. Wystarczy jedynie dopasować ją z eleganckimi, czarnymi spodniami z szerokimi nogawkami, które dodatkowo wysmuklą naszą sylwetkę.

Białe modne tuniki

Biała tunika dodatkowo ozdobiona haftami – pasuje kobiecie w każdym wieku i jest wyjątkowo uniwersalna. Świetnie sprawdzi się ona również zarzucona na strój kąpielowy latem.

Niestety jak się okazuje akurat ten element naszej garderoby, wcale nie jest taki łatwy do wystylizowania. Na szczęście w internecie istnieje mnóstwo gotowych zestawień, z których możemy skorzystać w sytuacjach gdy sami nie mamy czasu ani pomysłu.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.