Powrót do: Japan style

Oklejanie samochodu nowy styl i ochrona


Jak zabezpieczyć samochód przez uszkodzeniami mechanicznymi? Jest na to bardzo dobre rozwiązanie - folia ochronna na samochód. Obecnie jedno z najlepszych zabezpieczeń dostępnych na rynku. Nie ma się co dziwić, ponieważ oklejanie samochodu jest wyjątkowo trwałe, a okres przydatności wynosi nawet do 10 lat.

Dlaczego folia ochronna na samochód jest dobrym rozwiązaniem?

Poza tym, że takie rozwiązanie jest wyjątkowo trwałe, jest też odporne i co ważne zupełnie niewidoczne. Jeśli więc dla właściciela samochodu ważne jest zabezpieczenie go przez zarysowaniami, zadrapaniami, odpryskami lakieru, a w dodatku nie chce uszkodzić karoserii i jednocześnie zachować jej oryginalny wygląd, warto zastanowić się nad rozwiązaniem jakim jest właśnie oklejanie samochodu.

Ważną informacją może okazać się fakt, że proces oklejania samochodu jest całkowicie odwracalny i nie pozostawia żadnych szkód na powłoce lakierniczej.

W jakim stanie jest auto po oklejaniu?

Nawet po kilku latach od aplikacji folii ochronnej na samochód, jej zdjęcie jest zupełnie bezinwazyjne dla lakieru. Po usunięciu takiego zabezpieczenia można spokojnie poddawać auto tradycyjnemu myciu, nie wymaga ono też żadnych specjalistycznych czynności pielęgnacyjnych.

Jak wygląda ochrona samochodu za pomocą folii ochronnej?

Folia ochronna na samochód to bezkompromisowa ochrona dla każdego auta. Dla każdego indywidualnie przygotowywana jest i wykrajana na miarę folia poliuretanowa. Dzięki odpowiedniej konserwacji folia ochronna na samochód gwarantuje estetyczny wygląd pojazdu i ochronę o jakiej myśli większość, jak nie każdy kierowca.

Oklejanie samochodu - jakie plusy?

Poza wspomnianymi powyżej korzyściami dla właścicieli samochodów, warto dodać jeszcze kilka innych, jakże ważny aspektów.

Folia ochronna na samochód to:

- najlepsza ochrona przed uszkodzeniem lakieru

- inwestycja, która podnosi wartość auta

- 10 letnia gwarancja od producenta

- możliwość ponownej aplikacji

- niezawodna, ale i niewidoczna dla oka ochrona

- zdolność do samoregeneracji pod wpływem temperatury
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.