Powrót do: Japan style

Wielorazowe wkładki laktacyjne


Kobiety w ciąży mogą swoimi wyborami przyczynić się do kształtowania bardziej zrównoważonego środowiska nie tylko dla siebie, ale też dla przyszłych pokoleń. Ekologiczne wybory wcale nie muszą oznaczać rezygnowanie z niektórych produktów. Wręcz przeciwnie te same produkty można wybrać w wersji wielorazowej, a nawet o wyższej jakości niż ich jednorazowe odpowiedniki.

Produkty wielorazowe dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży, a zarazem przyszłe matki muszą zaopatrzyć się w szereg rzeczy zarówno dla dziecka i jak dla samych siebie. Wyborów warto dokonywać w sposób przemyślany jako, że dobry zakup może posłużyć nawet przez kilka lat. 

Jednym z produktów, które każda karmiąca kobieta musi posiadać nawet już na początku ciąży są wkładki laktacyjne. Te produkty służą do wchłaniania płynu, a także zapewniają termoizolacje piersiom dając im niezbędną ochronę. Wielorazowe wkładki laktacyjne są idealnym rozwiązaniem nie tylko ze względu na ich trwałość, ale także materiał z którego zostały wykonane.

Wełna merynosów jest materiał wysokojakościowy, który potrafi zapewnić piersiom komfort oraz ciepło. Co więcej materiał ten można czyścić w domu, co sprawia, że są higieniczne oraz łatwe w pielęgnacji.

 Wielorazowe wkładki laktacyjne - zaleta dla Ciebie i środowiska

Wkładki laktacyjne eko są rozwiązaniem, które sprawia, że jedna kobieta może potrzebować zaledwie dwóch par tego produktu na cały okres karmienia. Jednorazowe odpowiedniki nie są wykonane z materiału o tak wysokiej jakości, a dodatkowo ich użytkowanie stworzyłoby liczne odpady.

Decydując się na wkładki laktacyjne wielokrotnego użytku stawiasz także na producentów, którzy dbają o planetę i produkują swoje wyroby z myślą o zrównoważonej produkcji.

Organiczna wełna zastosowana w produkcji powstała w miejscu, gdzie nie stosuje się takich środków chemicznych jak pestycydy czy nawozy, a owce przebywają na pastwiskach, a nie w halach produkcyjnych.

Wybór ekologicznych produktów ma wiele aspektów zarówno ekonomicznych, środowiskowych jak i etycznych.


KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.