Powrót do: Akcesoria i dodatki

Karuzele, pozytywki, projektory dla dzieci


Noworodek to maluch, który śpi ok 20h na dobę. Nie rozpoznaje kolorów poza czernią i bielą, a najważniejsza dla niego jest bliskość mamy. Ale już w 2 miesiącu życia niemowlę z ciekawością zaczyna przyglądać się jaskrawym przedmiotom. Reaguje także na tony i dźwięki oraz powoli zaczyna interesować go otaczający świat. Z tego też względu w większości domów pojawiają się dedykowane dzieciom karuzele do łóżeczka czy pozytywki. Są dostosowane do dzieci, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości. 

Czy warto kupić dziecku karuzelę do łóżeczka?

Te pytania często zadawane są na wszelkich forach dla mam. Czy warto, czy trzeba, a może kupić coś innego? Odpowiedź jest prosta. Niemowlę, które zaczyna zwracać uwagę na wszystko dookoła będzie interesowało się dosłownie wszystkim. Dlatego też warto zainwestować w zabawkę, która cieszy oko i jest przyjazna dla dziecka.

W 2 miesiącu życia, maluch zaczyna dopiero skupiać wzrok na jednym przedmiocie, najwięcej leży na plecach stąd taka karuzela z projektorem i pozytywką (zobacz) będzie odpowiednim przedmiotem w dziecięcym łóżeczku. Na rynku dostępnych jest wiele, różnych modeli z kolorowymi misiami, które przyciągają uwagę. W miarę rozwoju dziecko będzie próbowało dotknąć zabawki, której tak długo się przygląda.

Karuzele, pozytywki, projektory - przydatne gadżety dla dziecka

Dzieci rosną zdecydowanie za szybko. Ich rozwój w 1 roku życia jest wręcz spektakularny. Z leżącego bobasa zamienia się w chodzącego małego człowieka. Wiele rzeczy interesuje go w jednym czasie, jest wesołe a zaraz potrafi płakać z różnych nieznanych nam powodów.

Aby umilić mu wieczór w sklepach dostępne są także projektory, które z pewnością zaciekawią i sprawią, że pokój będzie wyglądał magicznie i bajkowo. Tego typu zabawki rosną razem z dzieckiem, bo na każdym etapie rozwoju przyjemne zasypianie jest bardzo pożądane zarówno przez dzieci jak i przez rodziców. 

Dzisiejsze dzieci mają najróżniejsze zabawki i gadżety. Na szczęście niektóre, te wyżej wymienione są ponad czasowe i znajdują miejsce w prawie każdym domu umilając czas i pomagając w rozwoju dzieci. To bardzo ważne, gdyż takie małe dziecko uczy się świata i to od nas zależy co mu przekażemy. A takie gadżety jak karuzela do łóżeczka, pozytywka, czy projektor okażą się pomocne.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.