Powrót do: Akcesoria i dodatki

Oświetlenie żeglarskie i dekoracje świetlne na jacht


Jeśli chcesz zapewnić swoim pokładom trochę koloru, będzie to miało kontakt z wodą i prawdopodobnie z piaskiem. Chociaż nie będzie zanurzony (mamy nadzieję, że nie) pod wodą na stałe, nadal będziesz potrzebował taśmy LED o stopniu ochrony IP65 lub wyższym.

Taśma LED RGB sprawi, że pokład łodzi stanie się miejscem, w którym warto być, mamy szereg taśm zmieniających kolory dostępnych tutaj, więc sprawdź je! Taśma ta nie tylko zapewni bryzg koloru, ale może być również zdalnie sterowana w celu uzyskania niesamowitych efektów świetlnych, które sprawią, że Twoja łódź lub jacht stanie się najbardziej dyskutowanym statkiem pływającym po tych luksusowych błękitnych wodach.

Oświetlenie żeglarskie poprawia bezpieczeństwo na pokładzie

Nie tylko wygląda to świetnie, ale również pomaga uniknąć wypadków. Łodzie mogą być śliskie miejsca, a kiedy jest ciemno, na pewno nie chcesz być potykając się w dół schodów. Podobnie jak w przypadku oświetlenia pokładu na łodziach, jeśli schody znajdują się na zewnątrz, należy wybrać taśmy LED o stopniu ochrony IP65 lub wyższym.

Jeśli znajdują się w pomieszczeniach, wystarczy IP20, pod warunkiem, że nie będą miały kontaktu z wodą. Dodanie kolorowych świateł LED nie tylko zwiększy wartość Twojego cennego jachtu, ale także poprawi bezpieczeństwo podczas nocnej żeglugi!

Lampy na jachty i łodzie o niewielkich rozmiarach

Taśmy LED są nie tylko świetne do tworzenia oszałamiających efektów świetlnych, ale także bardzo przydatne na łodziach z małą ilością miejsca do przechowywania. Instalowanie dużych, grubych świateł zabiera część małych przestrzeni, w których można przechowywać cenny ładunek, więc dlaczego nie użyć taśmy LED?

Większość taśm ma szerokość zaledwie 8-12 mm i jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu na ścianie lub suficie. Zastosowanie tego stylu oświetlenia wewnątrz pomieszczeń wymaga taśm o klasie szczelności IP20, o ile nie będą one miały kontaktu z wodą jakiegokolwiek rodzaju. Możesz nawet użyć wysokiej jakości profilu aluminiowego do montażu narożnego, powierzchniowego lub wpuszczanego pasków, aby nadać jeszcze bardziej profesjonalne wykończenie Twojemu nowemu oświetleniu.

Oświetlenie szyldów za pomocą taśm LED

Po wyposażeniu pokładów i wnętrz łodzi nadszedł czas, aby pokazać wszystkim innym, kto tu rządzi. Oświetlenie znakowe może podkreślić nazwę Twojej łodzi i sprawić, że wszyscy będą o niej mówić. Taśma LED to idealny sposób na podświetlenie nazwy jachtu, ponieważ jest elastyczna, wodoodporna (pamiętaj, aby użyć taśmy o stopniu ochrony IP67) i oczywiście wygląda fantastycznie.

Oświetlenie żeglarskie oraz lampy na jacht i łódź znajdziesz w sklepie: https://kompasyachting.pl/k/oswietlenie/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.