Powrót do: Akcesoria i dodatki

Łóżeczko dziecięce a aranżacja pokoju dziecka


Każdy dorosły powinien być świadomy, jak ważny dla efektywnego funkcjonowania jest dobry sen. Podstawę jakościowego wypoczynku stanowi wygodne, dostosowane do indywidualnych potrzeb łóżko. O higienę snu należy zadbać więc już od pierwszych dni życia. Z pomocą przychodzą producenci łóżeczek dla dzieci, którzy doskonale wiedzą, czego maluchy potrzebują.

Łóżeczka dziecięce — czym kierować się przy wyborze?

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Estetyczne i luksusowo wyglądające łóżeczko nie zawsze idzie jednak w parze z jego funkcjonalnością. Producenci prześcigają się wzajemnie w pomysłach i dodatkach akcesoryjnych w postaci wyciąganych szczebelków, różnych form składania, czy też powiększania kołyski wraz ze wzrostem malucha. Najlepszym rozwiązaniem jest więc połączenie użyteczności i walorów wizualnych dziecięcego łóżeczka.

Odpowiednie łóżeczko buduje zaufanie dziecka do otoczenia

Inovi Cocoon to producent łóżek dla dzieci, który zyskał zaufanie nie tylko dzięki swojej wiarygodności. Poprzez swoje produkty kształtują bowiem w swoich małych klientach poczucie zaufania do najbliższego otoczenia. Łóżeczka turystyczne zostały zaprojektowane zgodnie z zaleceniami Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych, dzięki czemu są gwarancją bezpiecznego poznawania świata w bezpośrednim kontakcie z nim.

Gabaryty łóżeczka dostosowane do każdej przestrzeni

Kompaktowe wymiary turystycznego łóżeczka producenta Inovi Cocoon akceptowane są nawet jako bagaż podręczny na pokładzie samolotu. Dzięki łatwości rozkładania i składania dziecko może urządzić sobie drzemkę w dowolnym miejscu o dowolnej porze.

Poczucie bezpieczeństwa jak w łonie mamy

Na łóżeczko dziecięce składa się miękki, dostosowujący się do ruchów materac oraz budka ochronna. Taki system zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady lub insekty. Zamknięte budką łóżeczko sprawia wrażenie kokonu, co jest tożsame z przytulnym, ciepłym miejscem.

Jakie dziecko może skorzystać z łóżeczka turystycznego?

Legowisko przysłuży się każdemu szkrabowi, aż do momentu osiągnięcia umiejętności samodzielnego siadania. Maksymalne obciążenie wynosi nawet 9 kg, co potwierdzone zostało przez Europejskie Standardy EN 1130.

Zobacz łóżeczka w hurtowni: https://www.marko-baby.pl/lozeczka,58,produkty.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.