Powrót do: Akcesoria i dodatki

Bezpieczne zabawki do kąpieli


Kąpiel to jeden z wieczornych rytuałów, który daje dziecku sygnał, że zbliża się pora snu. W czasie czynności pielęgnacyjnych malec zwykle wycisza się, jednak zdarzają się również sytuacje gdy niemowlęta oraz małe dzieci niezbyt entuzjastycznie zachowują się w czasie kąpieli w wanience.

W takiej sytuacji warto zdecydować się na bezpieczne zabawki, które sprawią, że maluch z niecierpliwością będzie wyczekiwał kąpieli, w czasie której czeka go świetna zabawa. 

Jakie zabawki wybierać do kąpieli?

Zabawki do kąpieli to nie tylko tradycyjne gumowe kaczuszki. W sklepach dostępne są różne kolorowe, ciekawe zestawy, które pozwalają na stworzenie małego centrum zabaw w dziecięcej wanience. Niestety popularne kaczuszki oraz inne zabawki, w które można wpompować wodę nie są zalecane przez specjalistów, ponieważ nie ma możliwości całkowitego ich wysuszenia, a w pozostałościach wody namnażają się szkodliwe bakterie. 

zabawki_do_kapieliZdecydowanie lepszym wyborem będą fontanny oraz kraniki, które można dowolnie łączyć. Zabawka składająca się z kilku elementów, wymagających połączenia sprawia, że maluch poprzez zabawę rozwija ważne umiejętności. Różnorodność faktur wzbudzi ciekawość już u kilkumiesięcznego dziecka. Przelewanie wody między kubeczkami uczy dziecko sprytu i cierpliwości. 

Zabawka do wody sprawdzi się także w czasie wakacyjnego urlopu bądź pobytu na basenie. Ważne jednak aby stawiać na produkty pochodzące od znanych i renomowanych producentów, które cechuje wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz trwałość. Zabawka powinna być również odpowiednio dostosowana do wieku dziecka. 

Zabawki do wody świetnym pomysłem na prezent 

Ciekawa zabawka do wody to doskonała propozycja upominku dla każdego malucha. Sklepy z zabawkami, markety oraz sklepy internetowe nieustannie poszerzają swój asortyment o najnowsze produkty.

Warto zapoznać się z ofertą sklepu w czasie sezonowych wyprzedaży, kiedy ceny poszczególnych produktów zostają obniżone. Sklepy internetowe bardzo często oferują ciekawe rabaty stałym klientom.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.